Naše Služby

Pedikúra

Mokrá pedikúra je procedura, při které se nohy standartně před ošetřením namočí do teplé koupele s vonnou solí, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek.

Poté nohy osušíme, dezinfikujeme a skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži. Vyčistíme nehtové valy a odstraníme nadbytečnou kůžičku kolem nehtů, ostříháme a dopilujeme je do požadovaného tvaru.

Pemzou vyhladíme ošetřenou plošku nohy a provedeme masáž nohy speciálním krémem a olejem.

Přestože je pedikúra velmi důležitá, stále tuto péči podceňujeme a zapomínáme na to, že nohy nás nosí celý život. 

objednání na tel.  739 134 527 Barbora Ulrichová

Masáže

Součástí procedury je krátká konzultace, během které zjistíme váš zdravotní stav / preference a podle toho vybereme společně masáž přímo pro vás. Provádíme různé masážní metody - relaxační, sportovní, rekondiční a velmi oblíbená je  masáž vědomá*

(* Vědomá masáž není jako klasická masáž, je to terapie, která se realizuje na fyzické, psychické i energetické úrovni a je tudíž velmi léčivá. Při vědomé masáži se masér soustředí zcela na Vás a plnou pozorností vnímá všemi smysly vaše tělo, potřeby, emoce, blokády a stagnace energie. Podle toho pak vybírá techniku a intenzitu masáže. Masáž je tak zcela přizpůsobena vašim potřebám a působí blahodárně na celé tělo. Díky této technice je možné znovu obnovit proudění energie, odstranit blokace a získat celkové uvolnění nejen těla, ale i mysli)

Skvělým zážitkem s nejlepšími výsledky je masáž celotělová, která je ale minimálně na 90min, pokud nemáte tolik času, provádíme i masáže jednotlivých partií   ( záda/ nohy/ hýždě/ dekolt a obličej)

objednání na tel. 739 134 527 Barbora Ulrichová

Kosmetické služby

Manuální hloubkové čištění pleti

Zašedlou barvu pleti a unavený výraz obličeje způsobují mimo jiné nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. Hloubkové čištění pleti patří k nejdůležitějším kosmetickým úkonům. Výsledkem je pleť zbavená nadměrného povrchového mazu, uvolnění uzavřených komedonů a jejich exprimace a šetrné potlačení činnosti mazových žláz.

Ruční, hloubkové čištění pleti obsahuje:
  • Odlíčení a povrchové čištění pleti - důkladné očištění pleti dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění pleťovou vodou dle typu pleti.
  • Aplikace gelového změkčovadla na komedony (je-li potřeba) - účinně změkčuje a zvláčňuje pokožku, čímž dochází k uvolnění mazových částic, na rozdíl od klasické napářky obličeje je šetrný k Vaší pleti.
  • Ruční, hloubkové čištění pleti - dojde k uvolnění uzavřených komedonů a následnému vyčištění pórů. Po čištění je použit desinfekční a zklidňující přípravek, který minimalizuje stopy po ošetření.
  • Masáž obličeje a dekoltu.
  • Pleťová maska je volena dle aktuálního stavu pleti. Takže nabízí okamžitý, hydratační, vyživující, čistící nebo liftingový účinek, který je znatelný zejména ve vrchní vrstvě pokožky, působením masky (cca 10 – 20 minut) se do pokožky dostávají potřebné látky v ní obsažené.
  • Závěrečné ošetření pleti.

 

Galvanická žehlička

  • je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat nějaké chirurgické zákroky.
  • omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

 

Kadeřnické speciální služby

FIBREPLEX snižuje lámavost vlasů po barvení

Díky FIBREPLEX – Bond Enforcing System od Schwarzkopf Professional jsou teď suché, lámavé a poškozené vlasy po barvení minulostí. Systém FIBREPLEX slibuje snížit lámavost vlasů až o 94 % ve třech jednoduchých krocích, které s vašimi vlasy provedou v profesionálním kadeřnictví používajícím tento systém. Co vás čeká?

Použití FIBREPLEX – krok č. 1:

Kadeřník smíchá FIBREPLEX No.1 a barvu nebo odbarvovací přípravek, aplikujte na vlasy a nechá působit podle návodu na použití. Jakmile barva začne působit, otevře kutikulu, oxidační činidla a barevný pigment mohou proniknout hluboko do vlasu. FIBREPLEX použitý v kombinaci s jakoukoli chemickou procedurou, za pomoci vysoko účinné Bond Enforcing technologie, se propojuje s vlasovými vlákny pro posílení a upevnění strukturálních vazeb a minimalizaci poškození vlasů během odbarvování, zesvětlování a barvení. Vlasy budou ihned posílené, viditelně silnější a zdravější na pohled.

Použití FIBREPLEX – krok č. 2:

Vlasy se opláchnou a umyjí šamponem jako obvykle. Aplikuje se potřebné množství FIBREPLEX No.2 Bond Sealer a přibližně dvojnásobné množství přípravku No.1. Nechá se působit 5-10 minut. Pak se přípravek důkladně opláchne a vlasy se upraví do účesu.

Použití FIBREPLEX – krok č. 3:

Třetí krok je už na vás a je součástí následné domácí péče. Jako soustavná péče se používá ve třetím kroku FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer a to dvakrát týdně při mytí vlasů. Vlasy doma umyjte šamponem, aplikujte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer od kořínků po konečky, nechte působit 5 minut, důkladně opláchněte a upravte jako obvykle.

Chemické procesy během oxidačního barvení mohou způsobit nezvratné poškození vlasů, které se projevuje hlavně jejich lámavostí. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou díky FIBREPLEX bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech.

 

FIBREPLEX – revoluce pro milovníky barvení vlasů!

 

 

 

KERATIN PRO ZDRAVÉ VLASY...

Brazilský keratin

Pokud jsou Vaše vlasy poškozené, můžete je posílit a částečně narovnat pomocí keratinu. Keratin je složka, která zlepší strukturu vlasů zevnitř i navenek, vyplňuje trhliny ve vlasovém vláknu, aby byl vlas lesklejší, poddajnější a snadno se upravoval. Díky keratinu vlas snadněji odolává chemickému narušení, které způsobuje například barvení, odbarvování, fénování i žehlení.

Často je keratin využíván také k dlouhodobějšímu narovnání neposlušných, porézních či kudrnatých vlasů. Brazilský keratin umožňuje narovnat vlasy a zanechává vlasy lesklé, hladké, jemné a zdravě vypadající.

Keratinové ošetření je vratná aplikace - po 3 až 4 měsících se zažehlený keratin vymyje a vlasy jsou v původním stavu jako před aplikací keratinu. Životnost tohoto ošetření můžeme prodloužit používáním speciální řady šamponů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.

Brazilský keratin lze aplikovat na všechny typy vlasů včetně barvených či melírovaných. Viditelnější pozitivní výsledky aplikace keratinu shledáme na více poškozených vlasech. Čím je totiž vlas narušenější, tím více keratin proniká do hloubky. Při opakovaných aplikacích dochází ke zlepšení celkové kvality vlasů.

Ideální je tedy pro vlasy suché, krepaté, bez lesku, vlasy poškozené chemickým ošetřením.